Mesaj gönder
Shenzhen Waterun Technology Co., Ltd.
E-posta viky@waterun.com.cn Tel: +86-755-29356991
Ev
Ev
>
Haberler
>
hakkında şirket haberleri Robot Makinesini Döşeme, İş Verimliliğinizi Büyük ölçüde Artırır
Etkinlikler
MESAJ BIRAKIN

Robot Makinesini Döşeme, İş Verimliliğinizi Büyük ölçüde Artırır

2023-02-10

hakkında en son şirket haberleri Robot Makinesini Döşeme, İş Verimliliğinizi Büyük ölçüde Artırır

Hâlâ geleneksel vida kilitleme makinesini kullanıyor musunuz? İş verimliliğinizi artırmak ve işçi maliyetlerini tasarruf etmek istemiyor musunuz? Bence otomatik bir vida kilitleme makinesine ihtiyacınız olmalı.

Otomatik vida bağlama makinesi, vida kilitleme makinesidir, vidalarınızı otomatik ve akıllı bir şekilde kilitleyebilir.bir platform, bir öğretim kolye, bir X ekseni, bir Y ekseni ve bir Z ekseni. Kullanıcılar sadece bir armatür ile platformda ürünlerini koymak gerekir, makine program oluşturulduğunda otomatik olarak çalışacak.Bu, iş verimliliğini büyük ölçüde artıracak ve işçi maliyetlerini azaltacaktır..

3 eksenli makinenin yanı sıra 4 eksenli ve 5 eksenli makinelerimiz de var. Bu makineler iki tornavida veya iki vida besleyicisini sabitleyebiliyor.İş verimliliğini daha da artırabilir.

Buna ek olarak, Waterun'un vida bağlama robot makinesi, seçtiğiniz için çeşitli tiplere sahiptir, örneğin: manyetik emme tipi, vida düşme tipi ve vakum emme tipi.Farklı makinelerin farklı kilitleme süreleri vardır., uygun vida boyutları da farklıdır. Her makine 15 program dosyasını kaydedebilir, her dosya 99 konumu kaydedebilir. Operatör programlamayı yapmak için manuel konumlandırmayı kullanabilir.Çok verimli ve çalışmayı öğrenmek çok kolaydır.. Bağlama alarmı fonksiyonu ile makinelerimiz eksik, sıkışmamış vidalar, yıpranmış iplik vb. Servo motor veya elektrikli tornavidalar da isteğe bağlıdır,İkisi de tork ve dönüş hızını özgürce ayarlayabilir.

Eğer bu makine hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Waterun Technology Co., Ltd. ile iletişime hoş geldiniz.Operasyon kılavuzları ve ayrıca ürün kataloğu size sağlanacaktır..

İstediğiniz Zaman Bize Ulaşın

+86-755-29356991
2/F, A8 Binası, Fu Zhong Sanayi Parkı, Fu Zhong Caddesi, Fu Yong Şehri, Bao An, Shenzhen 518103, Çin
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin